Dramat Polaków w Pradze.Kadra wstydu i rozpaczy

Dramat Polaków w Pradze.Kadra wstydu i rozpaczy

@arti91 co mysliszz o wczorajszym meczzu w Pradze?

Share:

Comments:arti91
0 0
Arti @arti91
Patrząc na skróty, cieszmy się że tylko 3:1 a nie wyżej. Szanujmy ten wynik,bo to zimny prysznic i najwyraźniej pokaże gdzie jesteśmy. Większość narzekała na Michniewicza, zatem niech teraz nikt nie płacze z powodu takiego wyniku.

molnar
0 0
molnar @molnar
@arti91 Piłkarze z zagranicznych klubów przyjezdzają na Polską kadrę jak na wycieczkę i uprawiają stójkowe na boisku,nie ma nic dynamiki,ani zaangażowania w grze.Czeski trener powolal 15 pilkarzy z Czeskiej Ligi i ci zasuwali po boisku,a Santos powolal ponad 20 pilkarzy z zagranicznych klubow i nic oni nie pokazali na boisku,poza staniem na boisku.

arti91
0 0
Arti @arti91
Może trzeba selekcjonera zmienić, bo zagraniczny sobie nie daje rady.

molnar
0 0
molnar @molnar
@arti91 Zadowolanie sie minimalnym 1:0 z Albanią po dużym bólu do końca meczu,to tylko pokazuje jak już nisko upadła kadra narodowa.Jakby Brzęczek,lub Michniewicz wygrali 1:0 z Albanią,to byli by opluwani,poniżani i grilowani przez media.Ta kadra Santosa to gra gorsza piłkę,niż za czasów Wujka Jurka Brzęczka i Michniewicza,ani stylu,ani pomysłu na granie nie widać.Wywalono 2mln euro na wysoki kontrakt dla Santosa i lipa na boisku.Wstyd i rozpacz jaki poziom ma ta druzyna Santosa.

molnar
0 0
molnar @molnar
arti to są skutki cały czas zmiany selekcjonerów i widzimy sprawdzanie mnóstwa pilkarzy,nowej taktyki,szlifowania stylu i poziom kadry nie idzie do przodu.


AddSee also the blogs of other users:

laczak mruz andrzej angelika7 Blaugrana10 Lukasc22 mlaczak kasia arti91 kamil25 macviek michal

Sign up
Get the mateball app


Other posts: