molnar @molnar
@arti91 Jak ty myslisz kto jutro wygra LM?

molnar
0 0
@arti91 Slabo Polacy wypadli z Walijczykami,ktorzy w mocno rezerwowy sklad przyslali i Polacy po duzym bólu umordowali 2:1 w koncowce.Brak pozytywow po meczu z Walia bardzo kulawo znowu środek pola,brak tam dynamiki i żywotnosci.W srode Polacy maja wyjazd do Brukseli z naszpikowana gwiazdami Belgia.Arto jak ty to widzisz?

arti91
0 0
Arti @arti91
Myślę, że zagramy inaczej. I uważam, że z Belgami nie będzie to słaby mecz w naszym wykonaniu.

molnar
0 0
@arti91 Rywal ma wybitne indywidualnosci,fakt zabraknie Kurtua i Lukaku,ale oni mają nadal bardzo silna kadre narodowa na swecie.Oczywiscie trener Polakow zapewne postawi autobus w polu karnym,murowano bramki i wycofany Robert sam,lub z Buksa w ataku i tutaj niewiem i próba lagowania jutro z Belgami.

molnar
0 0
@arti91 Totalna kompromitacja Polakow z Belgami az 6:1 porazka,arti co ty na to?

molnar
0 0
@arti91 Polacy sensacyjnie remisuja z Oranje 2:2,kapitalna 1 polowa Polakow i na moment 2polowa,od 60minuty to byla juz murarka bramki i antyfutbol.Sporo w 1 polowie Polacy probowali w przodzie i Oranje nie wiedzieli co mają robic przez dluzszy czas,natomiast koncowka bardzo slaba Polakow,Pomaranczowi zmarnowali rzut karny w 90min Depaj w slupek i kupa farta ze remis,bo Skorupski potem jeszcze uratowal trudny strzal.Co ty myslisz o sobotnim spotkaniu?

arti91
0 0
Selekcjoner szuka odpowiednich zawodników pod swoją taktykę. Można było się spodziewać, że z rywalami tej klasy będzie ciężko. Z Belgią w pierwszej połowie jeszcze nie było tak tragicznie. Drugiej niestety nie oglądałem, ale rzeczywiście coś się posypało. Mecz z Holandią pokazał jednak wiele dobrego. Po pierwsze można zagrać świetny mecz bez Lewandowskiego. Po drugie można podnieść się po takim laniu jak z Belgią, po trzecie można zagrać na wysokim poziomie z faworyzowaną Holandią. Nie udało się, ale selekcjoner jak widać wyciąga wnioski. Mecz z Holandią jest bardzo dobrym tego przykladem. Może pamiętasz, ale trenera Czesława Michniewicza od dawna widziałem już na tym stanowisku. Jest niewielu polskich szkoleniowców, którym ufam i wierzę w nich. Michniewicz jest jednym z nich.

molnar
0 0
@arti91 Polska kadra siły z silnymi rywalami to ma najwyzej na 60minut,potem roznica juz mocno widoczna na niekorzysc Polakow,uwazam iz Polacy za duzą siedzą w obronie i za malo probują wyjsc do przodu.Umowmy sie wczoraj z Oranje,to od 60minuty Polacy byli bladzi i nijacy z przodu i tylko duzy kunszt wykazal Skorupski i marnowali sytuacje Pomaranczowi,w tym rzut karny.Co jesli w kolejnym meczu zabraknie farta?

arti91
0 0
Nie wydaje mi się żeby chodziło o przygotowanie fizyczne. Większość polskich zawodników, którzy grają w reprezentacji gra przecież w poważnych zachodnich ligach. Są przyzwyczajeni do wysokiego tempa. Problem w tym, że tacy Holendrzy czy Belgowie mają zdecydowanie więcej zawodników lepszych jakościowo od Polaków. Przy odpowiedniej taktyce, wypracowaniu automatyzmów Polacy powinni być mocni. Nie uwierzę w to, że taki Cash, Szymański, Bednarek czy Lewandowski nie mają sił na 90 minut w reprezentacji, a w klubach już tak. Jako reprezentacja zespół nie jest odpowiednio jeszcze zgrany i głupio biega tracąc siły. Przy szybciej wymianie podań przez Polaków wssyscy by się męczyli, trzeba to jednak wypracować.

molnar
0 0
@arti91 To odroznia sredniak europy jak Polska, ze Holendrzy czy Belgowie mają ponad 20 zawodnikow na zblizonym poziomie,a Polacy mają mniej i wlasnie od 60minuty na boisku to robi roznice,oraz rezerwowi z ławki.Natomiast rozmiary porazki z Brukseli są zbyt duze,kadra nie moze zaliczac takiej kompromitacji.No coz mecze w lidze narodow służa do sprawdzania wielu pilkarzy i testowaniu multum pilkarzy.

molnar
0 0
@arti91 Jak wiesz na stadionie ŁKS Łódz mecze w lidze narodow Ukrainy ostatnio pokonali Armenie 3:0,bodaj jutro Ukraina z Irlandia i zastanawiam sie czy zamierzasz wybrać sie na stadion Łks,oraz czy myslisz ze fani Łks dobrze robią ze zakazuja pokazywania kibicow z Ukrainy flag Bandery.Jaka twoja opinia o tym?

molnar
0 0
@arti91 Co do meczu jutro z Belgia,no to rywal ma być w polowie rezerwowy sklad,ale nawet rezerwowy sklad rywal jest silniejszy niz pierwszy Polski sklad,podobno wroci Lewandowski i byc moze szansa na jakis punkt,jakby byl fart taki jak w sobote z Oranje.Belgia ma silny sklad i mocna ławke,ale wlasny stadion i kilka tys. kibicow to moze dać korzyśc Polakom.

molnar
0 0
@arti91 Mecze w lidze naroidow są wazne,bo to mecze o punkty ktore zastapily towarzyskie mecze o nic,ale duzo tutaj jest sprawdzania multum pilkarzy i ustawiania roznej takty.Najwazniejszy i tak mundial w listopadzie,ale jak patrze na to jaki poziom pokazuje Polska kadra,to nie mam przekonania by Polacy cokolwiek zrobili w Katarze,rok temu euro zweryfikowalo Polakow,w 2018 weryfikacja na mundialu w Rosji.Meksyk to dosc dobra druzyna,Arabia to mecz pułapka,a Argentyna to mocarz światowy.

molnar
0 0
@arti91 Wtopa Polakow z Belgia 0;1,calkowicie oddana 1 polowa,mizeria do 65minuty,dopiero jak weszli Frankowski i Swiderski to cos ruszylo w przodzie.Lewandowski sam w ataku nie dajerady i musi być podparty drugim napastnikiem,wczoiraj jak wszedl Swiderski to coś ruszylo,a tak to byla lipa i defensywa.Arti,a ty co myslisz o wczorajszym spotkaniu,jak ty to widzisz?

molnar
0 0
@arti91 Przypominam jutro 18 czerwca 2022roku przypada 25 rocznica meczu stulecia w Polskiej lidze od 0:2 do 3:2 Widzew na Łazienkowskiej z Legia Warszawa w 1997roku️️ niesamowity to byl mecz,duzo ofensywne pilki,malo kalkulowania i 5bramek.Wątpliwe by taki mecz jeszcze powtorzyl sie w ekstraklasie.